niedziela, 6 grudnia 2015

Wyniki konkursu z Brushes with love

Witajcie! Bez zbędnych ceregieli informuję, iż przepiękną, ręcznie wykonaną szczotkę z włosia dzika wraz z woreczkiem do przechowywania otrzymuje autorka nie jednej, lecz aż dwóch dopracowanych, klimatycznych prac konkursowych, a mianowicie


Aleksandra Sobel.

Serdecznie gratuluję i proszę o przesłanie mailem danych do wysyłki.

Dziękuję Wam ze wszystkie nadesłane zgłoszenia, uwierzcie, że nie było łatwo wybrać tylko jedną zwyciężczynię.

***

Jeśli jesteście z Warszawy lub okolic - zajrzyjcie dzisiaj na Emilii Plater 29, gdzie od 12.00 można popodziwiać szczotki Brushes with love na żywo na Targach 1500Xmas.

6 komentarzy:

  1. Trzeba wziąć się za włosy, bo zniszczone są okrutnie, a fajnie byłoby je w końcu trochę zapuścić. Myślisz, że delikatny szampon (Biovax, albo jakaś Tołpa może? Wszędzie polecane są te szampony i balsamy dla dzieci, ale jakoś niezbyt jestem do nich przekonana, wolałabym jednak coś normalnego) + odżywka (Kallos Multivitamina / Caviar / Chocolate - który kusi mnie najbardziej ze względu na zapach. I tu pytanie - jakaś jeszcze? Czy wystarczy mi za humektanty, emolienty i proteiny? Ew. modyfikując ją w domowych warunkach, przez dodawanie różnych składników, żeby zobaczyć ile czego włosy potrzebują, się sprawdzi na początek? Ma to wystarczająco silikonów żeby włosy "zabezpieczyć? Czy lepiej byłoby kupić coś bs, np Biovax NutriQuick, z tego co wyczytałam gdzieś, się sprawdza?) + wcierka (Jantar bursztynowy) + serum do końcówek (L`biotica, Biovax A + E, Jedwab z Green Pharmacy, albo coś takiego) + olej. W kolejności olejowanie->zmywanie odżywką (jaką?)->szampon->odżywka (jaka?)->ew. odżywka silikonowa bs->wcierka->serum do końcówek. Sprawdzi się to? Nie powinno mi obciążyć za bardzo włosów?
    Jaki olej poleciłabyś do włosów średnioporowatych? Kokosowy się nie sprawdził, po tym z orzeszków ziemnych nie było żadnych efektów - ani na plus, ani na minus, po arganowym z Vis Plantis włosy wyglądały fajnie, ale mało wydajny był. Miałam też jakąś mieszankę, nie pamiętam z jakiej firmy, ale sprawdzała się nieźle.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...